Categories
Uncategorized

Kaq e pati Romeo/ Jonida Maliqi i kthehet dashurisë së vjetër…

Jonida Maliqi ka publikuar këngën “I need you” me Obie Kellz. Gjysmë shqip, e gjysmë anglisht, kjo këngë do t’ju ngrejë nga divani e do ju sjellë verën shumë herët. “Është gjithmonë qejf dhe emocion të kthehem tek dashuria ime e parë, tek ajo që më njohu me ju… Ky është materiali im i ri në muzikë dhe pas tij do vijnë shumë të tjerë.

Ky është një premtim: s’ka më pushime! Uroj ta shijoni dhe kërceni po aq sa unë në këtë vit që e mbaja vetëm për vete këtë duet”, shkroi Jonida krah videos së këngës. Që Big Brother VIP është kthyer në temë diskutimi brenda çdo familjeje, këtë tashmë e konfirmojnë komentet dhe zhurma në rrjet. Por një nga familjarët e njohur që ka marrë më shumë vëmendje së fundmi është mami Jonida Maliqit. Ajo është bërë e njohur në rrjet nga e bija,

por këtë herë është kthyer në opnionisten më argëtuese online të BBV. U deshën disa video të publikuara nga Jonida për të na treguar çfarë mendon ajo. Veç faktit që pranon se është fanse, e ëma e këngëtares është e bindur se Jonida nuk duhet të hynte e as të hyjë në BBV. “Ku duron ti moj. Une do isha kundër”, thotë ndër të tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *