Categories
Uncategorized

Vihen Në Siklet Të Madh Ish-Burri I Bora Zemanit, E Pyesin: Si Ndihesh Se Këtu Së Studoi Është Dhe Avokati Që Ia Ka Luajtur Borës

I ftuar në Top Arena, Vin Veli thumbohet disa herë rradhazi nga Antonela, bashkemoderuesja e programit të Edi Manushit. Gjithcka filloi nga këndi i Antonelës më avokatin Spartak Ngjela.

Gjatë intervistës se avokatit Spartak Ngjela, në këndin e Antonelës, kjo e fundit pak me humor dhe nëntekst thumbon Vin Velin duke i thënë avokatit se ti i ke bërë gjithmonë komplimente moderatores Bora Zemani, dhe në këtë studio është e dyta herë që vjen dhe nuk bën komplimente zonjushave.Antonela është në një lidhje?! DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE
Antonela: Meqë kemi edhe ish-burrin e Bora Zemanit këtu në studio, i bën gjithmonë, pasi dihet edhe botërisht se ti je i fíksuar pas saj, por si ka mundësi që erdhe herën e parë dhe nuk më bëre kompliment, por as tani… Avokati me shume stil dhe elegancë i thotë se Alesias i ka bërë por asaj akoma, dhe e komplimenton për buzëqeshjen e saj. Pas intervistës në këndin e Antonelës, fjalën e merr Vin Veli ku la diçka pa thënë për ndeshjen me Anglinë.

Ish bashkëshorti i Bora Zemanit, Vin Veli flet për emisionin Perputhen – YouTube Veli thekson se momentalisht është tifoz me skuadrën e Anglisë vetëm për të ndjékur deri në fund europianin për këtë vit, jo se është me të vërtetë me Anglinë.
Këtë detaj e sqaroi më shumë për avokatin, pasi ky i fundit i tha që të mos ndërronte skuadër shpesh. Por në fakt Vin Veli është tifoz i zjàrrtë i Brazilit, dhe siç duket meqë Gjermania u mùnd nga Anglia, ai preferoi që ta çonte deri në fund kampionatin EURO2020 me pikërisht këtë skuadër.
Përveç skuadrës, tjetër gjë që i bashkon Velin me Ngjelën është edhe fakti që asnjëri nga të dy nuk ka qenë kurrë i martuar, dhe këtë të fundit e tha me tendencë për Antonelën, që herë tjetër të jetë me e mirëinformuar në lídhje me të ftuarit në studio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *