Categories
Uncategorized

Nuk vijne kot milionat! Eni Çobani paska teze politikanen e njohur dhe ne nuk e paskemi ditur

Avokatja, Eni Çobani, paska një lidhje gja ku me politikanen e njohur nga Kosova, Edita Tahiri. Mirëpo, dje nëna e Enit ka festuar datëlindjen dhe me këtë rast nuk ka munguar edhe komenti i Tahirit. Në këtë mënyrë, ajo ka zbuluar se e ka teze nënën e avokates.

Nuk e paskemi ditur! Eni Çobani paska teze politikanen e njohur, e zbulon vetë ajo me një koment emocionues, dy figurat e dashura për opinionin publik kanë një ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën

Gjermania nën ethet e Co vid-19, Kancelarja Merkel paralajmëron dhe tregon çfarë pritet të ndodhë: Nuk po ia dalim, duhet të … Të dyja janë shumë aktive në rrjetet sociale padyshim edhe në profesionet që ato bëjnë. Shumë herë i kemi parë bashkë në fotografi e në ngjarje të ndryshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *