Categories
Uncategorized

40 Vjeçari Shqiptar Përlotet Në Studio: Gruaja Me Rr.eh Dhe Më Merr Paratë

40 vjeçari shqiptar përlotet në studio: Gruaja me rreh dhe më merr paratë.

Një 40-vjeçar nga Berati, invalid, Lefter Ruku, rrëfeu sot për emisionin ‘Me zemër të hapur’ brengën e tij më të madhe..Ai tregon se si hu mbi martesën, pasurinë dhe prej gushtit nuk takon 3 fëmijët e tij.

Pas 15 vitesh martesë ai tregon se bashkëshortja e tradhtonte dhe e dhunonte aq sa e përzuri nga banesa që ai kishte blerë me paratë e marra si dëmshpërblim nga një aksident.Të njëjtin fat patën dhe pasuritë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *