Categories
Uncategorized

Ku i gjeten leket, brenda vilës super-luksoze të Bieta Sulos dhe Alban Dudushit që do mbeteni të mah nitur (FOTO)

ku i gjeten leket, brenda vilës super-luksoze të Bieta Sulos dhe Alban Dudushit që do mbeteni të mah nitur (FOTO)…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi kanë shumë vite që jetojnë një histori të bukur dashurie dhe si fryt të saj kanë sjellë në jetë një vogëlush, Kroi Art.

Dyshja janë ndër personazhet publik me shumë vëmendje nga ndjekësit, por ajo që jep më shumë informacion është pikërisht Bieta.

Moderatorja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas herë ka ndarë edhe pamje nga shtëpia e saj të cilat i kemi mbledhur për ju dhe i gjeni në fotot e mëposhtme.

Shtëpia e çiftit mund të konsiderohet te shtëpitë luksoze dhe nuk mund të ishte ndryshe për dy ndër gazetarët më të paguar në vend.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *