Categories
Uncategorized

Vajza nga Brazili tregon historinë e dashurisë me shqiptarin: Ia dhashë vetëm një

Një histori e bukur dashurie ka lindur mes një djali shqiptar prej Kosove dhe një
vajze nga Brazili. Danielle Almeida Barroso dhe Leutrim Sahiti janë bërë të njohur
me historinë e tyre të veçantë të dashurisë.

Ata janë njohur në Zvicër por Danielle është nga Brazili ndërsa Leutrimi nga
Gjakova e Kosovës. Njohja e tyre ka nisur pas një “like” në Instagram dhe tashmë
ata janë të fejuar.Në një intervistë për “Abc-ja e mëngjesit” ata treguan se si nisi
gjithçka.

“Bëra hapin e parë, e pashë në Insta dhe bëra like disa prej fotove dhe pas kësaj
më bëri like në disa të miat. Folëm për dy javë, më pas më ftoi për të dalë
bashkë.”, tha Danielle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *