Categories
Uncategorized

I Lutem Cdo Natë, Po Nuk Pranon/ Ermali Tregon Hallin E Madh Që E Ka Zënë Me Amin

I Lutem Cdo Natë, Po Nuk Pranon/ Ermali Tregon Hallin E Madh Që E Ka Zënë Me Amin
Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të dashur në showbiz-in shqiptar, pavarësisht viteve që shkojnë.

Publiku gjithmonë dëshiron që ta shoh çiftin bashkë, edhe pse projektet e tyre janë jo në pak raste të veçanta.Së fundmi, Ermali ka realizuar filmin e tij më të ri ‘I love Tropoja’, i cili pritet të jetë një sukses i vërtetë.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

I ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’, ai është pyetur nëse në filmin e ardhshëm do të ftojë edhe Amin. Ermali i ka surprizuar të gjithë me përgjigjen, duke treguar se i ka propozuar bashkëshortes të luajë në filmat e tij, por

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *