Categories
Uncategorized

E rëndë/ Gruaja gjendet e vd.ekur brenda dhomës së hotelit në Kavajë

Një ngjarje e rëndë ka ndhdur në një hotel në Kavajë. Një turiste polake ka humbur jetën gjatë ditës së djeshme brenda dhomës së këtij hoteli.

Shtetasja polake M.G, 48 vjeç, e cika ishte akomoduar në një nga hotelet e Kavajës ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Policia Kavajë Më datë 23.09.2022, ka ndërruar jetë në një hotel në Kavajë, shtetasja polake M. G., 48 vjeçe, e cila ishte akomoduar në këtë hotel, së bashku me bashkëshortin e saj. Nga këqyrja paraprake dyshohet se kjo shtetase ka ndërruar jetë për shkak të arrestit kardiak. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *