Categories
Uncategorized

“Ma Kërkoi Rudina Që Të Gënjeja”/ Bëri Bujë Me Deklaratën E Tij, Personazhi I Njohur Zbulon Mashtrimin Dhe Nxjerr Blof Moderatoren

Angel Spaho u njoh për publikun teksa mori pjesë tek emisioni i Rudina Magjistarit. Djaloshi 32-vjeçar zbuloi se kishte punuar si zhigolo në Greqi dhe së fundmi prej 3 vitesh e ka ushtruar këtë profesion edhe në Shqipëri. Në Shqipëri ai e ka ushtruar profesionin si zhigolo në të njëjtën kohë që ishte i martuar, por bashkëshortja nuk ishte në djeni të kësaj she Spaho punonte fshehur.

Të paktën kjo është deklarata që ai bëri në fund të vitit të shkuar përballë moderatores. Por ky personazh duket se nuk është dorëzuar dhe famën e ka kërkuar sërish, këtë herë në Kosovë.
Ai tashmë është bërë pjesë e formatit “It’s my love” dhe është në kërkim të shpirtit të tij binjak. Por duket se një nga konkurentet e ka mbajtur mend deklaratën e tij dhe e ka pyetur rreth punës si zhigolo.

Ai tanimë ka dal me një version të ri të historisë, ku ndryshimi nis që nga emri i tij. Anxhelo është emri i tij dhe ashtu si ai shprehet punon si barist dhe jo si zhigolo. Sipas atij që ai ka deklaruar, ka qenë Rudina Magjistari ajo që i ka kërkuar të mashtrojë rreth profesionit të tij.

Më pas, si për t’i konfirmuar vajzës që kishte ftuar në takim se ishte një barist, ai i realizoi asaj edhe një kokteil. Deri më tani, nga moderatorja nuk ka patur asnjë reagim lidhur me akuzat e djaloshit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *