Categories
Uncategorized

I Ndërroi Nuset 100 Herë! Kjo Aktore E Njohur Është Ish-Gruaja E Alban Dudushit Dhe Ju Nuk E Keni Ditur.

Sot Alban Dudushin e shohim më shumë se të lumtur përkrah partneres së tij të re, gazetares së “Top Show” Bieta Sulo, por e mbani mend ish-gruan e tij?

Nëse ende nuk e dini, ajo ka qenë një aktore e famshme, madje për disa kohë ka qenë pjesë e spektaklit të humorit në Top Channel, “Portokalli”.Nigda Dako quhet aktorja, e cila pas tetë vitesh martesë me moderatorin, nga e cila so llën në jetë vajzën e tyre Joel, u nda nga Dudushi.

Megjithatë, pas nda rjes Dako vazhdoi karrierën e saj si aktore, ndërsa viteve të fundit iu përkushtua punës me fë mijët, si drejtuese e Qendrës Kombëtare Kulturore të Fëmijëve.KOhet e fundit nusja e tij e tanishme Bieta ta treguar se ka afrimitet me te bijen e Albanit dhe Nigdes, dhe shkojne mjaft mire.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *