Categories
Uncategorized

E Ka Mbajtur Të Fshehtë Prej Vitesh, Ky Është Bashkëshorti I Valbona Selimllarit (Foto)

Valbona është padyshim një ndër femrat më të bukura shqiptare jeta e së cilës gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e mediave.

Siç dihet bukuroshja shqiptare është nënë e 3 fëmijëve, 2 djemve dhe një vajze të vogël.

Ajo prej vitesh është treguar shumë diskrete për familjen e saj dhe vetëm vitet e fundit Valbona ka folur për tre fëmijët dhe ka publikuar foto me ta. Mirëpo, për bashkëshortin e saj, babain e fëmijëve, ish-missi shqiptar nuk ka folur në asnjë intervistë dhe gjithmonë e ka fshehur identitetin e tij.

Megjithatë, djali i saj Deni ka shuar kureshtjen e të gjithëve dhe ka publikuar një foto me të atin. Në foton e publikuar në muajin maj të vitit që lamë pas, shihen dy vëllezërit së bashku me të atin ndërkohë që pranë fotos shkruhet “Koha me familjen”.Burimi:Iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *