Categories
Uncategorized

Deputeti i PD-së në zi/ Humb anëtarin e familjes: Një boshllëk i madh në shtëpinë tonë…

Deputeti i PD-së në zi/ Humb anëtarin e familjes: Një boshllëk i madh në shtëpinë tonë…

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu,ditën e sotme ka ndarë me ndjekësit një lajm të trishtë. Përmes një postimi në “Facebook”, ai ka bërë me dije se është ndarë nga jeta vjehrra e tij.

Shehu shkruan se familja e tij humbi një pjesëtar të mrekullueshëm, më të cilën kaluan vite dhe kohë së bashku.

“Sot gruaja ime Aida humbi nenen e saj te pa zevendesueshme. Djemte e mi humben gjyshen e tyre te dashur. Familja jone humbi keshtu nje pjestare te mrekullueshme te saj, me te cilen kaluam vite e kohe te bukura se bashku. Nje boshllek i madh ky tashme ne shtepine tone. Ta kujtojme gjithemone!”, shkruan Shehu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *