Categories
Uncategorized

Gjyshja e tij mbylli sytë / Djali i Ramës, Gregu prek me fjalët: Tek mua do jesh gjithmonë!

Djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Gregu, ka dhënë një mesazh prekës pas ndarjes nga jeta të gjyshës së tij, Aneta Rama.

Greg Rama me gjyshen dhe xhaxhain në qendrën e votimit – Gazeta …

Me një foto bardhë e zi, ku shfaqen të dy të qeshur, teksa ai i tregon diçka në telefon, Gregu ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale mesazhin e ndjerë për gjyshën.

‘Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të l uft uar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe”, shkruan Gregu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *