Categories
Uncategorized

Berisha njofton takimin e radhës/ Bisedë sonte me 15 zonja të shquara në fushat e tyre…

Kryetari i Partisë Demokratikë Sali Berisha do të zhvillojë një takim gjatë pasdites së sotme me 15 zonja të shquara në fushat e tyre.

“Do të takohem sonte me 15 zonja të shquara në fushat e tyre për të folur për Shqipërinë, të tashmen dhe të ardhmen e saj”, shkruan Berisha në mesazhin e tij publikuar në facebook.

Postimi i plotë:

Të dashur miq,
Gratë kanë një rol unik e të pazëvendësueshëm ne shoqëri. Jo vetëm si nëna, por edhe si aktiviste dhe centrifuga të punës dhe mendimit.

Do të takohem sonte me 15 zonja të shquara në fushat e tyre për të folur për Shqiperinë, të tashmen dhe të ardhmen e saj.

Na ndiqni sonte në një bashkëbisedim në orën . #sb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *