Categories
Uncategorized

Dhimbie e madhe/ Humb jetën 20-vjeçari shqiptar duke shkuar në punë

Ka ardhur një tjetër lajm i tr ishtë nga vendi jonë fqinj, aty ku një 20-vjecar ka hu mbur jetën, kur ishte duke shkuar në punë me motocikletën e tij.Mediat italiane shkruajnë se një 20-vjeçar shqiptar ka hu mbur jetën tr agjikisht në Itali pasi u go dit nga një furgon teksa udhëtonte me motoçokletën e tij.

20 vjeçari është ide ntifikuar si Kaizer Alizoti dhe ditën e djeshme ka qenë duke udhëtuar me motorrin e tij në rrugën provinciale të Borgonovës rreth orës 7 të mëngjesit kur është goditur nga një furgon.Alizoti ka hu mbur jetën menjëherë edhe pse autoambulanca mbërriti menjëherë në vendn gjarje.

20-vjeçari Kaizer Alizoti me banim në Castelnovo, ishte rrugës për në punë.Një lajm shumë i tri shtë ky, pasi ai ishte në lulen e jetës. Kohët e fundit shumë shqiptarë kanë humbur jetën në Itali vetëm për shkak të aksi denteve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *